PRACA DLA OPIEKUNKI! SENIOR BEZ DEMENCJI! 1200 EURO J.NIEM.PODST!

WITAMY W AMBERCARE24 Tylko u nas najatrakcyjniejsze zarobki na rynku do 1500 Euro netto miesięcznie! AMBERCARE24 niesie pomoc osobom starszym, schorowanym oraz niepełnosprawnym poprzez sprawowanie opieki nad nimi w miejscu ich zamieszkania w Niemczech, Luksemburgu i innych krajach niemieckojęzycznych. Wszystkim Opiekunkom i Opiekunom gotowym nieść pomoc osobom potrzebującym, proponujemy legalne zatrudnienie oraz współpracę na bardzo atrakcyjnych warunkach. W przypadku zatrudnienia w AMBERCARE24 opłacamy wysokie składki ZUS, gwarantujemy pełen pakiet ubezpieczeń, potwierdzony formularz A1 i kartę EKUZ. Naszym Opiekunkom i Opiekunom pokrywamy koszty dojazdu do miejsca pracy i powrotu do domu. Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie w Euro, zawsze wypłacane terminowo.
Opis stanowiska
AMBERCARE24 poszukuję Opiekunki osób starszych do pracy w całych Niemczech! Nasza firma zapewnia najwyższe legalne zarobki na rynku opieki

Planowany termin wyjazdu: 6 STYCZNIA
Miejsce zlecenia: Nürnberg (Norymbergia) i okolice
Wynagrodzenie: 1200 euro netto/mies

Wymagania od Opiekunki:
język niemiecki na poziomie PODSTAWOWYM
doświadczenie w opiece osób starszych

Do opieki Senior 86 lat. Porusza się za pomocą Rollatora. Nie ma demencji. Cierpi na częściowa inkontynencję oraz cukrzycę. Jest osoba osłabioną. Dobrze przesypia noce. Podopieczny oczekuje od opiekunki wsparcia w czynnościach dnia codziennego jak również towarzystwa. Pan mieszka wraz z córka, która chętnie pomaga przy opiece ojca.

Zadzwoń do koordynatora oferty tel. +48 730497770 lub 730497771 ( powołaj się na Oferta nr: 2548 ) . Biuro AMBERCARE24 czynne w godz. 9-17 pn.-pt. w soboty 9-14.
Wymagania

Osoba zamierzająca podjąć pracę Opiekunki lub Opiekuna w Niemczech w firmie AMBERCARE24 powinna posiadać doświadczenie w pracy przy opiece nad osobami starszymi. Dodatkowym atutem będzie posiadanie znajomości języka niemieckiego. Czym lepsza znajomość języka niemieckiego tym wyższe wynagrodzenie.

Oferujemy

zakwaterowanie:pokój z dostępem do Internetu w domu jednorodzinnym.
zatrudniamy opiekunki osób starszych z całej Polski
formalności załatwiamy błyskawicznie w 1-2 dni robocze
zapewniamy zarobki do 1600 euro/mies. na rękę
codziennie posiadamy dla kandydatów ponad 20 nowych, dobrze płatnych ofert pracy
zapewniamy kontakt z naszą firmą przez 24 h
zatrudniamy legalnie z dużym ZUS-em (A-1 i z kartą EKUZ
opłacamy transport "z nami opiekunka za nic nie płaci"

Informacje kontaktowe
Rodzaj ogłoszenia:   Oferuję
Rodzaj pracy:   Cały Etat
Lokalizacja:   Europa
Region:   Niemcy
Telefon:   730497770
Dodane 00, 00, 0000 | Odsłony: 2197 | Nr: #28176