Dom Seniora Beata

Odsłony: 3163
Typ:   Oferuje
Lokalizacja:   Polska
Region:   Małopolskie
Miasto:   Krynica-Zdrój
Telefon:   18 471 49 17

 

Muszyna-Złockie to malownicza miejscowość uzdrowiskowa położona wśród gór i lasów. Atrakcyjna okolica sprzyja udanemu wypoczynkowi, tak potrzebnemu osobom starszym.
Kierując się zasadą “dla ciała i dla ducha” przygotowaliśmy propozycję odpoczynku i zajęć, dzięki którym każdy dzień pobytu w Domu Seniora Beata jest inny i na swój sposób wyjątkowy. Naszą ofertę kierujemy w szczególności do grupy Seniorów, którzy pragną odpocząć od zgiełku miasta, nabrać sił witalnych oraz dowiedzieć się, jak dbać o siebie, by do późnych lat życia cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem.
Pomagamy zachować świeżość umysłu i zadowolenie z życia, dając naszym Podopiecznym możliwość ciekawego spędzania czasu w gronie rówieśników i bliski kontakt z naturą.
Dokładamy wszelkich starań, by naszym Pacjentom zapewnić jak najlepsze warunki pobytu i przyjazną atmosferę. Indywidualne podejście jest gwarancją odpowiedniego poziomu opieki.

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Najtańsze bilety l...

Polska, Zachodniopomorskie, Dziwnów

Jak kupić najtańsz...

Polska, Łódzkie, Biała Podlaska

Tanie loty do Pary...

Polska, Łódzkie, Chełm

Tanie bilety lotni...

Polska, Dolnośląskie, Aleksandrów Łódzki
Weekend Seniora

Weekend Seniora

Polska, Małopolskie, Krynica-Zdrój

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.